Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Aliuminio plėvelė "Relax AX" su aliuminio folija

Prekės kodas: relaxax
Ar turime:
Sandėlyje neturime
Kaina: 1.82 € / m2
rulonas (60.00 m2)
Į krepšelį

Siūlyti savo kainą

Tai nebrangi, pagal senai sukurta NASA technologiją gaminamą šilumos izoliacijos medžiaga, kuri atspindi 97% spindulinės šilumos energijos. Dažniausiai naudojama gyvenamujų namų, pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų, stogų ir lubų apšildymui, taip pat sienų ir grindų apšildymui.
 
  Šios plėvelės gaminamos iš kelių sluoksnių reflektinės folijos ir plėvelės su oro burbuliukais. Reflektinė folija atspindi šilumą, o plėvelė su oro burbuliukais sudaro tarp jų optimalų, 4mm (kai nebevyksta konvekcija) sauso ora tarpą ir sulaiko šilumos judėjimą. Įprastinės izoliacinės medžiagos (mineralinė vata, putoplasto plokštės) veikia visai kitokiu principu negu atspindinti izoliacija. Šiluma prarandama, nes išspinduliuojama, įprastinės medžiagos sulėtina šilumos srautą dėl savo tankio ir akumuliuoja jį, bet nesulaiko, o mūsų gaminamos multireflektinės plėvelės – atspindi šilumą, bei oro burbuliukuose esantis sausas oras iki minimumo sumažina šilumos judėjimą. Papildomas 3mm putų PE sluoksnis viduryje padidina šilumos ir garso izoliaciją.
   
Privalumai: 
* Šilumos atspindėjimas vasaros metu, energijos taupymas žiemos metu 
* Jokio drėgmės ir šilumos kaupimo efekto 
* Lengvai montuojama (prikalama vinimis, kabėmis, suveržiant, užtempiant) * Lengva dirbti (nukirpkite žirklėmis arba nupjaukite peiliu, apvyniokite) 
* Nekenkia aplinkai ir žmogui.(nedulka, neišskiria jokių kenksmingų medžiagų) 
* Neerzina kvėpavimo takų, akių ir odos  
* Sąnaudų taupymas transportavimo ir saugojimo metu dėl mažos apimties  * Atspari vėjui ir vandeniui  
* Nestandartiniai dydžiai gali būti tiekiami pagal pareikalavimą 
 
Multireflektinės plėvelės tipai: 
AX -  Burbulinė plėvelė + Aliuminio folija iš vienos pusės
A2X (R2X) -  Aliuminio folija+ dviguba burbulinė plėvelė + Aliuminio folija
A3X (R3X) - Aliuminio folija+burb.pl.+Putų PE+burb.pl+Aliuminio folija
G2X - Burb.pl.+ Aliuminio folija+Putų PE
G3X - Burb.pl.+ Aliuminio folija+Putų PE+ Aliuminio folija+ Burb.pl
RP  -  Putų PE plėvelė + Aliuminio folija  
 
A2X nuo R2X skiriasi tuo, kad AX yra naudojama Aliuminio folija, kuri atspindi 97% spindulinės energijos, o RX yra naudojama metalizuoto polipropileno folija, kuri atspindi 76% šiluminės energijos.
Analogiškas yra ir kitų plėvelių tipų skirtumas
 
Panaudojimo sritys:
Stogo apšildymui
Grindų apšildymui
Sienų apšildymui
Lubų apšildymui
Metaliniams pastatams
Karkasiniams pastatams
Šildymo ir oro kondicionavimo sistemų izoliavimui
 
 

Atspindinti izoliacija − alternatyva tradicinėms izoliacijos sistemoms

Gera izoliacija turi užtikrinti pastebimą ekonomiją: tinkamai sumontuota, efektyvi izoliacija yra vienas labiausiai rentabilių būdų sumažinti energijos sąnaudas, valdyti kylančias kuro ir elektros išlaidas ir sukurti komfortabilią gyvenamąją aplinką visais metų laikais. Šilumą atspindinti izoliacija tampa vis populiaresnė dėl konkurencingos kainos, ji taip pat padeda sutaupyti energijos ir ją nesudėtinga įrengti.

Kokie pagrindiniai atspindinčios izoliacijos skirtumai nuo tradicinės tūrinės izoliacijos?

Atspindinti izoliacinė medžiaga veikia kitokiu principu nei įprastos šilumos izoliacijos, tokios kaip putos ar mineralinė vata. Šiluma per pastato atitvaras ir patalpų viduje sklinda spinduliavimo, konvekcijos ir laidumo būdu. Daugeliu atvejų pagrindinis šilumos perdavimo būdas į pastato atitvaras yra spinduliavimas. Dažnai jis sudaro net iki 75–80 proc. šilumos apytakos. Atspindinčios izoliacijos efektyvumas pasiekiamas būtent atspindint šilumą, o oro tarpai iki minimumo sumažina likusios šilumos perdavimą. Įprastinė tūrinė izoliacija (mineralinė vata, polistireninis putplastis) sulėtina šilumos perdavimą laidumo būdu, tačiau nėra efektyvus nuo spinduliavimo. Tūrinė izoliacija, kaip ir daugelis statybinių medžiagų, užuot blokavusi ar atspindėjusi spindulinę šilumos energiją, faktiškai didžiąją dalį jos sugeria.

Savo ruožtu aliuminis (panašiai kaip ir varis ar sidabras) išsiskiria ypač mažu emisijos koeficientu− 0,03–0,05, rodančiu, kad 95 proc. spinduliavimo būdu perduodamos šilumos energijos su minimaliais 3–5 proc. energijos nuostoliais jis atspindi, o tarpsluoksniuose tarp aliuminio esantys stabilaus ir sauso oro tarpai, neleisdami patekti drėgmei, maksimaliai padidina efektyvumą. Be to, ši medžiaga išsiskiria gerokai efektyvesne garso izoliacija, nes izoliuoja ne vien aukšto ar žemo, bet ir įvairaus dažnio garso bangas.

Ar šią medžiagą tinka taikyti mūsų klimato sąlygomis?

Fizikos dėsniai galioja visur. Nesvarbu, kur jūs gyvenate, izoliacija yra viena svarbiausių medžiagų jūsų namuose. Be jos vasaros būtų tvankios, o žiemos žvarbios. Atspindinti izoliacija efektyvi tiek žiemą, tiek vasarą. Žiemą ji atspindi kambarių šilumą atgal į būstą, o vasarą saulės šilumos spinduliai atspindimi atgal į išorę, taip išvengiant palėpės perkaitinimo. Taigi ši izoliacija gali išspręsti daugelį egzistuojančių problemų: ji gali sumažinti energijos išlaidas ir mėnesinius mokesčius; palaikyti jūsų namus vėsesnius vasarą, šiltesnius žiemą ir pan.

Ar išlaidos atspindinčiai izoliacijai labai skiriasi nuo sumos, paprastai išleidžiamos tradicinėms šilumos izoliacijos medžiagoms?

Mano manymu, tikslingiausia būtų vertinti visos sistemos kainą. Tai priklauso nuo pastato konstrukcijos ypatybių. Kai kuriais atvejais ji gali būti šiek tiek didesnė, kitais −tokia pati ar net mažesnė. Pavyzdžiui, vertinant galutinę sumontuoto stogo konstrukcijos kainą, pabrangimas yra labai nežymus, o kai kada gali kainuoti net pigiau, nei naudojant įprastas izoliacijos medžiagas. Standartinės gegnės paprastai projektuojamos 15–16 cm aukščio, o tam, kad naudojant standartinę izoliaciją pasiektume reikiamą varžą, tenka sumontuoti 25 cm storio izoliaciją. Tuomet prireikia storinti pačią gegnę. Be to, standartinėje stogo konstrukcijoje atskirai montuojama garo ir difuzinė plėvelės. Naudojant specialią atspindinčią izoliaciją  garo izoliacijos nereikia, o difuzinė plėvelė rekomenduojama atsižvelgiant į stogo konstrukciją.

Beje, šiandien populiari pusiau plokščio stogo konstrukcija (kuomet montuojamos klijuotos medienos gegnės), kurioje paprastai norima gegnes palikti atviras. Tokioje konstrukcijoje jos atlieka tiek laikančiosios konstrukcijos vaidmenį, tiek estetinę funkciją. Tokiu atveju 25 cm tradicinės izoliacijos sluoksnį tenka montuoti virš gegnės ir konstrukcijos gerokai pabrangsta. Sumontavus vos 2,5 cm storio izoliaciją  neprarandama erdvės (tai ypač svarbu rekonstruojant palėpes), o išlaidos gerokai sumažinamos.

Įsigilinus į atspindinčios izoliacijos akivaizdžius pranašumus bei jos montavimo ypatybes, matyti, kad investicijos tikrai atsiperka.

Kokios paskirties objektuose gali būti naudojama atspindinti izoliacija?

Viena arba kartu su kitomis standartinėmis izoliacijos medžiagomis šilumą atspindinti izoliacija gali būti naudojama tiek naujiems pastatams izoliuoti, tiek atliekant pastatų rekonstrukciją ar renovaciją. 
Šios izoliacijos panaudojimo sritys labai įvairios: gyvenamųjų namų, komercinių namų, žemės ūkio pastatų statyba ir rekonstrukcija; sienos, rūsiai, grindys, lubos, stogai ir kitos ertmės; vandens šildymo įrenginių izoliavimas, paukščių ir gyvulių laikymo patalpos, įrenginių pastogė, vamzdžių izoliacija, poilsiniai vagonėliai. Kadangi pagrindinis reikalavimas, montuojant tokio tipo izoliaciją, –išlaikyti mažiausiai 2–2,5 cm oro tarpą iš abiejų šilumą atspindinčios izoliacijos pusių, ji netinka vadinamiesiems tinkuojamiesiems fasadams, kadangi čia tinkas klojamas tiesiai ant izoliacijos.

Metalinių konstrukcijų pastatuose, kurie naudojami visoje šalyje, dažnai sudėtinga išspręsti užduotį, kaip palaikyti norimą temperatūrą viduje, išlaikant mažas energijos išlaidas. Pastaraisiais metais vis daugiau įmonių šią užduotį sprendžia įrengdamos atspindinčią izoliaciją visuose metalinių konstrukcijų pastatuose. Kadangi metaliniai pastatai laidūs šilumai, norimos temperatūros palaikymas žiemą ir vasarą gali tapti nuolatiniu, ir dažnai – brangiu, išbandymu. Šilumą atspindinti izoliacija sumažina šilumos sklaidą per pastato oro tarpus – tai didžiulis pranašumas metaliniuose pastatuose.

Kokios atspindinčios izoliacijos montavimo ypatybės?

Ją ne tik lengva montuoti dėl gaminio lankstumo ir lengvumo, bet kartu ši izoliacija, kaip jau buvo minėta, turi daugybę pritaikymo galimybių gyvenamiesiems, komerciniams ir nekomerciniams pastatams, kur naudoti įprastą tūrinę izoliaciją tiesiog nepraktiška. Montavimas yra paprastas ir greitas, nes nesunku sandariai izoliuoti net ir sudėtingesnes konstrukcijas. Vienintelis reikalavimas – kruopštus, tvarkingas ir pagal technologijas atliekamas montavimo procesas. Montuojant gali būti naudojamos specialiai sukurtos tvirtinimo apkabėlės ir sankabėlės (jos yra skirtingos atskiriems izoliacijos tipams), kraštams ir sujungimams sandarinti naudojama speciali lipni aliuminio folijos juosta. Šioje medžiagoje nėra jokių aštrių pluoštų, nereikia dėvėti apsauginių drabužių, respiratorių ar akinių bei nereikia jokių specialių įrankių – lengvai nupjaunama žirklėmis arba peiliu.

Ar ši medžiaga atitinka ekologiškumo reikalavimus?

Jos sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, todėl ji nedirgina odos, akių ar gerklės, neturi jokių atplaišų ir pan., taip pat gali būti papildomai perdirbama – todėl galima ją laikyti ekologiška statybine medžiaga.

Kaip tokį naują gaminį pasitiko mūsų šalies specialistai bei privatūs užsakovai?

Susidomėjimas šia medžiaga sparčiai auga. Architektai ir dizaineriai net tikslingai patys naudoja šią medžiagą įsirengdami ar renovuodami savo būstus, kad vėliau galėtų parodyti klientams.

Reziumė

Efektyvi izoliacinė sistema būtina, norint palaikyti komfortabilią bei sveiką aplinką pastate ir užtikrinti šildymo bei kondicionavimo sistemų efektyvumą. Tinkamos izoliacijos medžiagos pasirinkimas yra labai svarbus ir tai reikia atlikti ypač atidžiai. Tai ne išlaidos, o investicija, juk ji atsiperka kiekvieną dieną taupant energiją. Vieną kartą pasirinkus, vėliau bus sunku sugrįžti ir pagerinti izoliaciją be didelių išlaidų. Atspindinčios izoliacijos paskirtis dvejopa: ilgos šaltos žiemos perio-du izoliacija turi išlaikyti šilumą viduje, o tvankios vasaros laikotarpiu turi šilumą sulaikyti lauke. Taigi jūs galite džiaugtis komfortiškomis gyvenimo sąlygomis visus metus.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: