Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Apie mus

BalticRoof.lt – platus medžiagų stogo remontui pasirinkimas - stogo danga, bituminės čerpės ir daugiau


Šioje parduotuvėje rasite platų produktų pasirinkimą:  stogo danga (ritininė), bituminės čerpės, putplastis, mastikos ir gruntai – tik dalis parduodamos produkcijos. Kadangi produktus ir medžiagas perkame tiesiai iš gamintojo, tarpininko nėra. Todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas rinkoje. 
 
 
Apie produktų asortimentą trumpai
 
Stogo danga (ritininė) – antra produktų kategorija, kuriai skiriamas itin didelis dėmesys. Savo klientams pateikiame skirtingų rūšių ir kainų ritininę stogo dangą. Naudojant ją kokybiškai atliksite stogo hidroizoliacijos darbus.
 
Bituminės čerpės – svarbi medžiaga stogo remonto darbams. Šioje parduotuvėje rasite platų čerpių pasirinkimą. Asortimentą sudaro įvairių spalvų, skirtingų rūšių čerpės. 
 
XPS putplastis -  šiuolaikinė termoizoliacinė medžiaga. Prekiaujama skirtingų parametrų putplasčiu. 
 
Mastikos ir gruntai – stogo medžiagos, reikalingos klijavimo ar hidroizoliacijos darbams. Turime skirtingos sudėties mišinių pasirinkimą.
 
 
Kodėl verta pirkti pas mus?
 
 1. Pasiūlysime geriausias kainas rinkoje – pirkdami produktus tiesiai iš gamintojo išvengiame tarpininkų užsidėto antkainio.
 2. Patogūs apmokėjimo būdai, greitas prekių pristatymas visoje Lietuvoje.
 3. Patogi ir paprasta parduotuvės aplinka – pirkti paprasta.
 4. Kompetetinga ir profesionali, visada pasiruošusi padėti vadybininkų komanda. Turite klausimų, nežinote, kuris produktas Jums labiausiai tinka? Susisiekite, mes Jums patarsime!
 
 
Linkime malonaus apsipirkimo!