Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Poliuretanas

Be putų poliuretano šiandieninėje kasdienybėje nebeišsiverčiama. Apšiltinant pastatus poliuretanas suteikia galimybę ypač ekonomiškiems ir energijos požiūriu efektyviems sprendimams. Ypatingai geros izoliacinės savybės. Putų poliuretanas šiuo metu yra efektyviausia šiluminiu požiūriu medžiaga.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Garso izoliacija "Stratocell Whisper" (balta), 120 cm x 240 cm
Stratocell Whisper ®  yra nauja, hidrofobiška  medžiaga, pagaminta iš polietileno putų, turinti puikias akustines savybes. Šią medžiagą  lengva pritaikyti ir sumontuoti, ji tinka naudoti ir drėgnoje aplinkoje. Atspari ultravioletui, nedegi. Storis: 2 cm. Kaina nurodyta už 1 lapą. Lapo išmatavimai: 120 cm x 240 cm.   SAVYBĖS   Gerai sugeria garsą Atspari drėgmei ir vandeniui Ne pluoštinė medžiaga, (nesiskaido, nedulka, bekvapė) Nereikia naudoti papildomų sluoksnių, drėgmės barjerams sukurti Reikalauja mažai darbo sąnaudų..
33.50 € / lapas
Garso izoliacija "Stratocell Whisper" (pilka), 100 cm x 240 cm
Stratocell Whisper ®  yra nauja, hidrofobiška  medžiaga, pagaminta iš polietileno putų, turinti puikias akustines savybes. Šią medžiagą  lengva pritaikyti ir sumontuoti, ji tinka naudoti ir drėgnoje aplinkoje. Atspari ultravioletui. Storis: 2 cm. Kaina nurodyta už 1 lapą. Lapo išmatavimai 100 cm x 240 cm.   SAVYBĖS   Gerai sugeria garsą Atspari drėgmei ir vandeniui Ne pluoštinė medžiaga, (nesiskaido, nedulka, bekvapė) Nereikia naudoti papildomų sluoksnių, drėgmės barjerams sukurti Reikalauja mažai darbo sąnaudų, montuoj..
26.00 € / lapas