Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Bituminiu čerpių paklotas

 

Pakloto įrengimas

Esant bet kokiam stogo dangos nuolydžiui po čerpėmis per visą šlaitą klojamas papildomas paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis. Šlaitų sandūrose ir karnizų iškyšose montuojamas lipnus paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis (MIDA SELF). Šio bituminio pakloto paskirtis apsaugoti bitumines čerpeles nuo garo, kuris šąldamas ir virsdamas iš skysto būvio į kietą - plečiasi. To pasekoje suplėšo bituminės dangos sluoksnį.

Likusi šlaito dalis dengiama paprastu, mechaniškai tvirtinamu paruošiamuoju hidroizoliaciniu sluoksniu, kuris klojamas iš apačios į viršų, perdengiant skersine kryptimi 100 mm ir išilgine kryptimi 150 mm, vyniojant ritinį lygiagrečiai karnizui (Underlay PRO). Paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis prie pagrindo tvirtinamas kas 200 – 250 mm specialiomis cinkuotomis vinimis plačiomis galvutėmis. Juostų persidengimo vietos suklijuojamos bitumine mastika „FIKSER“.


 

Stogo dengimas stogams kurios palėpė yra apšiltinta ar eksplotuojama kaip žinoma per apšiltinimo sluoknį ir difuzinę plėvelę šalinasi garai ( kondensatas). Šis kondensatas privalo būti išventiliuojamas per kraiginius ventiliacinius kaminėlius, nes kitokiu ateju sudaro pavojingas situacijas Jūsų stogo dangai. Bitumine stogo danga gali užsidengti kiekvienas, kuris tik rūoinasi savo stogo konstrukcija

Jei kondensatas nėra pašalinamas per kaminėlius ir nėra sumontuota bitumines cerpes pakloto, tai kildamas garas aukštyn, atsiduria tarp OSB 3 plokštės ir bituminių čerpių. Čia veikiant šaltam temperatūriniam rėžimui garas kondensuojasi į skystį, o iš skysčio į ledą. O kaip žinia iš fizikos ir teko gyvenime patirti: šaldamas vanduo PLEČIASI. Taip ir suplėšo bitumines čerpeles.

Siekiant įsirengti kokybišką ir ilgaamžį stogą, būtina laikytis gamintojo rekomendacijų.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Kraigas/karnizas
Kraigas/karnizas – tai medžiaga, skirta išorinių kampų apdirbimui ir pirmos juostos panaudojimui šlaitinio stogo įrengimui. Kraiginė medžiaga pasižymi kitokiomis  savybėmis nei bituminė stogo danga -  bituminės čerpelės.    Pirmoji savybė – kraigo apatinis plotas yra visas lipnus.  Antroji – medžiagoje yra daug daugiau polimerinio mišinio, dėl to naudojant kraiginę medžiagą galima apdirbti netgi stačiausius išorinius kampus.   Viename pakete yra 20 juostų (1 m X 0,25 m )  su kuriais galite apdirbti 20 metrų pirmos juostos arba 12 metrų kamp..
4.00 € / m2
MIDA Underlay PRO (paklotas) / 1 m2
NAUDOJIMO SRITIS:   Paklotas Mida Start naudojamas kaip klojamoji stogo danga - įrengiant bituminių čerpių šlaitinių stogų apatinį (paklojamąjį) sluoksnį. Po to dedamos bitumines cerpes. Nenaudoti viršutiniam sluoksniui, pavienių sluoksnių dangai ir apželdintiems bei plokštiems stogams.   GAMINIO APIBŪDINIMAS:   MIDA START yra mechaniškai tvirtinama elastomerinė - bituminė lakštinė (ritininė) stogų ir hidroizoliacinė danga, atitinkanti LST EN 13707:2005+A2:2010 reikalavimus. Tai stogu dangos apatinis klojamasis sluoksnis. Danga gaminama neaustinio..
2.00 € / m2
MIDA Unifleks EKM (sandūra) / 1 m2
MIDA UNIFLEKS EKM SBS polimerais modifikuoto bitumo hidroizoliacinė danga. Ši sandūra praverčia, kai klojama stogo danga. Ji sudaryta iš vandeniui atsparaus pagrindo poliesterio, SBS polimerais modifikuoto bitumo masės bei įvairiaspalvių mineralinių granulių pabarsto.   Gali būti naudojama kaip sandūrų juosta klojant bitumines cerpes, o taip pat kaip mechaniškai tvirtinama viršutinio sluoksnio stogo danga dvisluoksnėje stogo hidroizoliacijos įrengimo sistemoje.   Šios stogu dangos tvirtinimas paprastas - MIDA UNIFLEKS EKM tvirtinama klijuojant specialiomis bit..
4.00 € / m2