Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Bituminiai lakštai

GUTTANIT K-12 banguoti bitumiai lakštai

guttanit bituminiai banguoti lakštai yra viena iš pigiausių stogo bei sienų dangų, kurios visame pasaulyje naudojamos jau dešimtmečiais. Svarbiausia banguotojų bituminių gutta lakštų savybė – kokybė

 

Privalumai
 • Maža kaina
 • Didelis dengiamas plotas
 • Natūralios spalvos
 • Be asbesto
 • Perdirbamas produktas
 • Lengvumas
Pritaikymo pavyzdžiai
 • Gamybos pastatai
 • Sandėliai
 • Žemės ūkio pastatai
 • Privatūs pastatai
 • Sodo pastogės
 • Komerciniai pastatai
 • Vasarnamiai

Guttanit K-12 yra pirmieji rinkoje bituminiai banguoti lakštai prisotinti dažų ir sudėtyje neturintys formaldehido. Pilnas lakštų spalvų intensyvumas atsiskleidžia jiems tam tikrą laiką pabuvus ant stogo. Natūralios oksidacijos dėka lakštų paviršius tampa šviesesnis ir spindi.

Lakštai dažyti du kartus, viršutinis sluoksnis dažomas akriliniais dažais, kurie yra elastingi, pasižymintys atsparumu įvairioms klimato sąlygoms, suteikiantis sodrumo spalvai. Gutta bituminiai lakštai vienas iš pigiausių sprendimų jei kalbame apie stogo ir sienų dangą jau dešimtmečius naudojama visame pasaulyje. 

Kokybė

Siekiant užtikrinti visų produktų kokybę, gutta banguoti bituminiai lakštai nuolat stebimi ir tikrinami Karlsrue Technologijos universiteto medžiagų tikrinimo Institute. Tokiu būdu visame pasaulyje gutta banguotiems bituminiams lakštams yra suteikiama 15 metų garantija nuo kiauryminio pratekėjimo.

Lankstumas

Didelis kiekis paraleliai bangoms paskirstytų sluoksnių, suteikia lakštui ypatingą lankstumą. Bituminiai banguoti lakštai guttanit K-12 užtikrina optimalų lakštų prisitaikymą net esant nelygiai apatinei konstrukcijai. Šios savybės dėka, lakštai yra nepamainomi renovuojant stogus. Išgaubimai spinduliu iki 8 m. Gali būti be problemų uždengti. 

Geras stabilumas esant mažam svoriui

Geras stabilumas esant mažam svoriui 

Guttanit K-12 bituminiai banguoti lakštai užpatentuotos daugiasluoksnės (16-22 sluoksniai) struktūros dėka yra ypatingai stabilūs ir tuo pat metu labai lengvi. Mažas lakštų svoris leidžia daryti lengvą stogo konstrukciją.

 

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
G.GLISS kaladėlės SINUS 100 baguotiems plastiko lakštams
G.GLISS kaladėlės SINUS 100 baguotiems plastiko lakštams   Gutta skaidraus plastiko tvirtinimo elementas poliesterio lakštams. Matmenys 76/18. Parduodama dėžutėse po 100 vnt. ..
5.03 €
G.GLISS kaladėlės SINUS 20 baguotiems plastiko lakštams
G.GLISS kaladėlės SINUS 20 baguotiems plastiko lakštams   Gutta skaidraus plastiko tvirtinimo elementas poliesterio lakštams. Matmenys 76/18 Parduodama dėžutėse po 20 vnt. ..
1.73 €
GUTTA bituminis kraigas
GUTTA bituminis kraigas Gutta bituminis stogo kraigas ne tik papuoš jūsų namo stoga bet ir bus naudingas. Bruto Ilgis 1050 mm Neto ilgis 1000 mm Kraštinės po 150 mm Plotis 450 mm Su sustiprintu cinkuoto plieno kraštu ..
7.11 €
GUTTA poliesterio lakštas Gutta do it 62/28
Šis skaidrus poliesterio lakštas naudojamas dengiant bituminius stogus, kuriuose yra suplanuotos angos, kad per jas patektų saulės šviesa į pastato vidų.  Galimi trijų pločių pasirinkimai. Padengti stiklo pluoštu Ilgis 2000 mm Plotis 870 mm Profilis 76/30 mm Skaidrios spalvos. Plotas 1,74 m²   ..
16.42 € /m2
GUTTA poliesterio lakštas Guttapral 95/31
GUTTA poliesterio lakštas Padengti stiklo pluoštu Ilgis 2000 mm Plotis 950 mm Profilis 95/31 mm Spalva skaidrus Plotas 1,90 m² ..
15.10 € /m2
GUTTA vinys
GUTTA vinys GUTTA vinys naudingos tiek klojant stogą tiek ir statant namą. Vinies galvutės spalva gali būti pritaikyta prie stogo dangos spalvos, kad neišsiskirtų iš visumos. Cinkuotos, su politileno standarinančia poveržle Matmenys: 2.8 x 70 mm. Parduodamos dėžėse po 200 vnt. ..
7.66 € /Dėžės
GUTTA VĖJALENTĖ
GUTTA VĖJALENTĖ Ilgis 1050 mm Neto ilgis 1000 mm Kraštinės po 150 mm Su sustiprintu cinkuoto plieno kraštu ..
7.66 €
GUTTANIT K-12
GUTTANIT K-12 Guttanit K-12 yra pirmieji rinkoje bituminiai banguoti lakštai prisotinti dažų ir sudėtyje neturintys formaldehido. Pilnas lakštų spalvų intensyvumas atsiskleidžia jiems tam tikrą laiką pabuvus ant stogo. Natūralios oksidacijos dėka lakštų paviršius tampa šviesesnis ir spindi. Lakštai dažyti du kartus, viršutinis sluoksnis dažomas akriliniais dažais, kurie yra elastingi, pasižymintys atsparumu įvairioms klimato sąlygoms, suteikiantis sodrumo spalvai. Gutta bituminiai lakštai vienas iš pigiausių sprendimų jei kalbame apie sienų ir stogo danga jau dešimtmečius naudojama visa..
4.12 € /m2