Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Gruntas | Mastikos | Hidroizoliacija

Norint, kad stogo danga būtų dar labiau ilgaamžiškesnė, rekomenduojame naudoti papildomus produktus. Tai stogo mastikos ir gruntai. Turime šių produktų platų pasirinkimą.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Bituminis gruntas Nr.01
Paruoštas naudoti bituminis gruntas. Giliai įsigeriantis. Gali būti naudojamas nuo -20 °C. Greitai džiūstantis. Naudojamas, kai klojama hidroizoliacinė ar kita stogo danga. Paskirtis Pagrindų paruošimas (gruntavimas) prieš klojant prilydomąsias, savaime prisiklijuojančias stogo dangas ir hidroizoliacines medžiagas. Gruntavimas būtinas, kai reikia užtikrinti patikimą hidroizoliacinių medžiagų sukibimą su akytais, nelygiais ir dulkėtais paviršiais. Naudojant šią medžiagą stogu dangos pritvirtinamos tvirčiau. Produkto aprašymas Tai aukštos kokybės naftos bitumo t..
27.35 €
Bituminis gruntas Nr.03
Paruoštas naudoti bituminis gruntas. Patikimai apsaugo paviršių nuo korozijos. Gali būti naudojamas nuo -20 °C. Greitai džiūstantis. Naudojamas, kai klojama hidroizoliacinė ar kita stogo danga. Paskirtis Bituminis polimerinis gruntas Nr. 03 naudojamas tiltų konstrukcijų paviršiaus paruošimui, prieš dengiant hidroizoliacines medžiagas. Taip pat smėlio-cemento, betono ir kitų paviršių gruntavimui, prieš klojant prilydomąsias, savaime prisiklijuojančiasstogo dangas ir hidroizoliacines medžiagas. Naudojant šią medžiagą stogu dangos pritvirtinamos tvirčiau. P..
37.91 €
Bituminis lakas Nr.25
Paruošta naudoti bitumine mastika. Tinka ruošti antiseptinius mišinius, apsaugančius medieną nuo puvimo. Sudaro kietą, blizgų, juodą apdailos sluoksnį. Paskirtis Bituminis lakas Nr. 25 skirtas naudoti kaip metalinių konstrukcijų ir gaminių, betono bei kitų kietų paviršių apsauginis sluoksnis. Tinka ruošiant antiseptinius tirpalus medienai, aliuminio dažų gamyboje. Bituminis lakas Nr.25 - produktas iš apsaugines mastikos kategorijos. Gali būti naudojamas, kai klojama stogo danga. Produkto aprašymas Bituminis lakas - tai naftos bitumo tirpalas organiniuose tirpikli..
24.53 €
Hidroizoliacinė mastika Nr. 24
Paruošta naudojimui hidroizoliacine mastika Nr. 24. Patikima apsauga nuo korozijos. Galima naudoti neigiamoje temperatūroje. Paskirtis - stogo hidroizoliacija. Vėliau gali būti klojama kita stogo danga. Paskirtis • Šio tipo hidroizoliacines medziagos naudojamos betono, medinių ir kitų statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių) paviršiaus hidroizoliacijai; • Tai medžiaga, apsauganti metalinius paviršius, konstrukcijas ir gaminius, įskaitant vamzdžius ir automobilių kėbulus, nuo korozijos; Produkto aprašymas Mastika Nr. 24 - hidroizoliacine mastika - tai visišk..
58.29 €
Klijavimo mastika Nr. 27
Paruošta naudoti klijavimo mastika Nr. 27 . Patikimai pritvirtina termoizoliacines plokštes ant vertikalių paviršių. Nesukelia termoizoliacinių medžiagų korozijos. Lengva naudoti. Klijavimo mastika Nr. 27 naudojama, kai klojama stogo danga - klijuojant medžiagas, jų tvirtinimui. Tinka įvairios bitumines stogu dangos. Paskirtis Mastika skirta priklijuoti ekstrudinio putų polistireno plokštes prie bituminių, bitumo-polimerinių izoliacinių medžiagų, taip pat prie betono, metalinių ir medinių paviršių, įrengiant pamatų izoliacijos sistemas. Produkto aprašymas Klijavim..
51.82 €
Klijavimo mastika Nr.22
Paruošta naudoti. Leidžia suderinti monolitinės (besiūlės) mastikos ir ritininės stogo dangos privalumus. Užtikrina patikimą sukibimą su stogo danga. Paskirtis  Klijavimo mastika Nr. 22 skirta priklijuoti ritinines bitumines, bitumo-polimerines stogo dangų ir hidroizoliacines medžiagas (be plėvelės) prie betono, metalinių, cemento-smėlio mišinio ir kitų paviršių. Produkto aprašymas Mastika yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš polimerais modifikuoto bitumo, užpildų, tirpiklio ir technologinių priedų. Kai dangos ant mastikos klojamos nenaudojant atviros liepsnos, galima..
107.11 €
Mastika lanksčiosioms čerpėms Nr. 23
Produktas paruoštas naudoti. Užtikrina patikimą sukibimą su paviršiumi - stogu danga. Naudojimui patogi pakuotė. Naudojimo sritis Mastika Nr. 23 skirta suklijuoti lanksčiųjų čerpių ir kitų bituminių medžiagų siūles, taip pat priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių. Klijuojami paviršiai: lankscios bitumines cerpes, kita bitumine stogo danga.  Produkto aprašymas Mastika Nr. 23 yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien- stireniniotermoelastoplasto arba jo modifikacijų, užpildo, tirpiklio i..
11.47 €
Stoginė mastika Nr.21
Galima naudoti neigiamoje temperatūroje. Pailgina inžinerinių konstrukcijų naudojimo laiką. Naudojama, kai remontuojama stogo danga. Tinka įvairios stogu dangos. Taip pat - hidroizoliacijos darbams. Paskirtis  • Mastikiniai stogai -  įrengimas, visų rūšių stogo dangų remontas;  • Statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių ir kitų įgilintų arba turinčių sąlytį su drėgna aplinka objektų) hidroizoliacija;  • Metalinių paviršių, įskaitant vamzdžių ir automobilių kėbulų, hidroizoliacija ir apsauga nuo korozijos.  Produkto aprašymas St..
75.18 €