Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Prekių pristatymas

Krovinius pristato mūsų partneriai. Atvešime Jūsų užsakytas prekes į bet kurią Lietuvos vietą.

 

Pristatymo kaina: pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo svorio. Kiek tiksliai kainuos Jūsų krovinio atvežimas, matysite prekių krepšelyje.
 
Pristatymo terminas: 5 darbo dienos. 
 
Jeigu per šį terminą negautumėte prekių, prašome mus informuoti vienu iš nurodytų kontaktų. (Skiltis - "Susisiekite"). Prieš pristatydamas prekes su Jumis susisieks kurjeris. Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrinti siuntos priėmimą iš vairuotojo. 
 
Svarbu! 
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.