Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Neaustinė geotekstilė

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
GUTTATEX 150 (gramų)
GUTTATEX 150 (gramų) GUTTATEX neaustinė geotekstilė puikiai tiks norint kieme įrengti nedideli tvenkinį, Produktas skirstomas pagal svorį, tenkantį vienam kvadratiniui metrui. Panaudojimas: dirvožemio atskyrimui, filtracijai, apsaugai ir drenažui. Tipinis panaudojimas - kelių tiesimui, dirvožemio erozijos stabdymui, rezervuarų, baseinų ar tunelių statybai, trinkelių klojimui. Savybės: UV apsauga. Nepūva dirvožemyje. Pagaminta nenaudojant klijų ar cheminių medžiagų. Jei yra reikalavimai, asortimente yra ir termiškai apdirbta iš abiejų pusių. ..
0.58 € /m2
GUTTATEX 150 PREMIUM (150 gramų - polipropilenas)
GUTTATEX 150 PREMIUM (150 gramų - polipropilenas) GUTTATEX PREMIUM neaustinė geotekstilė puikiai tiks norint kieme įrengti nedideli tvenkinį, Produktas skirstomas pagal svorį, tenkantį vienam kvadratiniui metrui. Panaudojimas: dirvožemio atskyrimui, filtracijai, apsaugai ir drenažui. Tipinis panaudojimas - kelių tiesimui, dirvožemio erozijos stabdymui, rezervuarų, baseinų ar tunelių statybai, trinkelių klojimui. Savybės: UV apsauga. Nepūva dirvožemyje. Pagaminta nenaudojant klijų ar cheminių medžiagų. Jei yra reikalavimai, asortimente yra ir termiškai apdirbta iš abiejų pusi..
0.73 € /m2
GUTTATEX 200 (gramų)
GUTTATEX 200 (gramų) GUTTATEX neaustinė geotekstilė puikiai tiks norint kieme įrengti nedideli tvenkinį, Produktas skirstomas pagal svorį, tenkantį vienam kvadratiniui metrui. Panaudojimas: dirvožemio atskyrimui, filtracijai, apsaugai ir drenažui. Tipinis panaudojimas - kelių tiesimui, dirvožemio erozijos stabdymui, rezervuarų, baseinų ar tunelių statybai, trinkelių klojimui. Savybės: UV apsauga. Nepūva dirvožemyje. Pagaminta nenaudojant klijų ar cheminių medžiagų. Jei yra reikalavimai, asortimente yra ir termiškai apdirbta iš abiejų pusių. ..
0.99 € /m2
GUTTATEX 90 neaustinė geotekstilė
GUTTATEX 90 neaustinė geotekstilė GUTTATEX neaustinė geotekstilė puikiai tiks norint kieme įrengti nedideli tvenkinį. Produktas skirstomas pagal svorį, tenkantį vienam kvadratiniui metrui. Panaudojimas: dirvožemio atskyrimui, filtracijai, apsaugai ir drenažui. Tipinis panaudojimas - kelių tiesimui, dirvožemio erozijos stabdymui, rezervuarų, baseinų ar tunelių statybai, trinkelių klojimui. Savybės: UV apsauga. Nepūva dirvožemyje. Pagaminta nenaudojant klijų ar cheminių medžiagų. Jei yra reikalavimai, asortimente yra ir termiškai apdirbta iš abiejų pusių. Parduodama 1x10 m..
0.53 € /m2