Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Akrilo lakštai

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
GUTTACRYL SZ sinus 1,5 mm akrilo lakštas
GUTTACRYL SZ sinus 1,5 mm akrilo lakštas Ypač tvirti ir aukštos kokybės akrilo lakštai. Privalumai Graži išvaizda Atsparus aplinkos poveikiui Ilgaagmžiškumas Lengvai montuojamas Atsparumas vandeniui Lygaus paviršiaus 10 metų garantija Pritaikymas Stogų dengimui Sienų dengimui Stoglangiams Terasoms Pastogės automobiliams .... ir Jūsų pačių idėjoms Akrilas yra vienas iš aiškiausių ir labiausiai..
21.30 € /m2
GUTTACRYL SZ trapec 1,5 mm akrilo lakštas
GUTTACRYL SZ trapec 1,5 mm akrilo lakštas Ypač tvirti ir aukštos kokybės akrilo lakštai. Privalumai Graži išvaizda Atsparus aplinkos poveikiui Ilgaagmžiškumas Lengvai montuojamas Atsparumas vandeniui Lygaus paviršiaus 10 metų garantija Pritaikymas Stogų dengimui Sienų dengimui Stoglangiams Terasoms Pastogės automobiliams .... ir Jūsų pačių idėjoms Akrilas yra vienas iš aiškiausių ir labiausia..
21.30 € /m2
GUTTACRYL Wabe 3mm akrilo lakštas - korys
GUTTACRYL Wabe  3mm akrilo lakštas - korys Renkantis stogo danga nėra geresnio pasirinkimo nei GUTTACRYL. Pavėsinės stogą dengiant netik naudinga, bet ir gražu. Ypač tvirti ir aukštos kokybės akrilo lakštai. Privalumai Graži išvaizda Atsparūs aplinkos poveikiui Ilgaamžiai Lengvai montuojamas Atsparus vandeniui 10 metų garantija Pritaikymas Stogų dengimui Sienų dengimui Stoglangiams Terasoms Pastogės automobiliams Balk..
33.40 € /m2