Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Mastika lanksčiosioms čerpėms Nr. 23

Gamintojas: TECHNONICOL
Prekės kodas: masl23
Ar turime:
Sandėlyje
Kaina: 11.47 €

Turimi variantai


* Pasirinkite prekės fasavimą - kiekį kilogramais:Siūlyti savo kainą

Produktas paruoštas naudoti. Užtikrina patikimą sukibimą su paviršiumi - stogu danga. Naudojimui patogi pakuotė.

Naudojimo sritis

Mastika Nr. 23 skirta suklijuoti lanksčiųjų čerpių ir kitų bituminių medžiagų siūles, taip pat priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių. Klijuojami paviršiai: lankscios bitumines cerpes, kita bitumine stogo danga. 

Produkto aprašymas

Mastika Nr. 23 yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien- stireniniotermoelastoplasto arba jo modifikacijų, užpildo, tirpiklio ir technologinių priedų.

Naudojimas

Prieš pradėdami darbą, kruopščiai nuvalykite dengiamą paviršių – jis turi būti sausas, švarus, be dulkių, tepalo, neapledėjęs ir be kitų nešvarumų. Jei paviršius porėtas, jį reikia nugruntuoti bituminiu gruntu ir palaukti, kol gruntas visiškai išdžius. Prieš naudojant mastiką, būtina ją gerai išmaišyti. 0.5-1 mm storio mastikos sluoksnis užtepamas mentele ant vieno iš klijuojamų paviršių. Paviršiai sujungiami taip, kad nesusidarytų raukšlės ir oro pūslės. Rekomenduojama naudoti specialius volelius. Paviršius suspaudžiamas tiek, kad iš siūlių pasirodytų mastika. Produkto naudojimo temperatūra: nuo -5°С iki +40°С. Esant žemai temperatūrai, prieš naudojimą mastiką reikia palaikyti kambario temperatūroje ne trumpiau kaip parą.

Laikymo sąlygos

Ši mastika turi būti laikoma sausoje, apsaugotoje nuo saulės spindulių vietoje, aplinkos temperatūra- nuo -20°С iki +30°С. Garantinis saugojimo laikotarpis - 12 mėnesių

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: