Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Gruntas

Gruntai - produktai, tepami prieš klojant prilydomas ir kitas medžiagas, kad šios geriau sukibtų. Taip stogu dangos tampa ilgaamžiškesnės.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Bituminis gruntas Nr.01
Paruoštas naudoti bituminis gruntas. Giliai įsigeriantis. Gali būti naudojamas nuo -20 °C. Greitai džiūstantis. Naudojamas, kai klojama hidroizoliacinė ar kita stogo danga. Paskirtis Pagrindų paruošimas (gruntavimas) prieš klojant prilydomąsias, savaime prisiklijuojančias stogo dangas ir hidroizoliacines medžiagas. Gruntavimas būtinas, kai reikia užtikrinti patikimą hidroizoliacinių medžiagų sukibimą su akytais, nelygiais ir dulkėtais paviršiais. Naudojant šią medžiagą stogu dangos pritvirtinamos tvirčiau. Produkto aprašymas Tai aukštos kokybės naftos bitumo t..
27.35 €
Bituminis gruntas Nr.03
Paruoštas naudoti bituminis gruntas. Patikimai apsaugo paviršių nuo korozijos. Gali būti naudojamas nuo -20 °C. Greitai džiūstantis. Naudojamas, kai klojama hidroizoliacinė ar kita stogo danga. Paskirtis Bituminis polimerinis gruntas Nr. 03 naudojamas tiltų konstrukcijų paviršiaus paruošimui, prieš dengiant hidroizoliacines medžiagas. Taip pat smėlio-cemento, betono ir kitų paviršių gruntavimui, prieš klojant prilydomąsias, savaime prisiklijuojančiasstogo dangas ir hidroizoliacines medžiagas. Naudojant šią medžiagą stogu dangos pritvirtinamos tvirčiau. P..
37.91 €