Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Hidroizoliacinės medžiagos

Hidroizoliacinės medžiagos yra apsauginė priemonė - stogo danga yra apsaugoma nuo korozijos. Galima naudoti neigiamoje temperatūroje.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Hidroizoliacinė mastika Nr. 24
Paruošta naudojimui hidroizoliacine mastika Nr. 24. Patikima apsauga nuo korozijos. Galima naudoti neigiamoje temperatūroje. Paskirtis - stogo hidroizoliacija. Vėliau gali būti klojama kita stogo danga. Paskirtis • Šio tipo hidroizoliacines medziagos naudojamos betono, medinių ir kitų statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių) paviršiaus hidroizoliacijai; • Tai medžiaga, apsauganti metalinius paviršius, konstrukcijas ir gaminius, įskaitant vamzdžius ir automobilių kėbulus, nuo korozijos; Produkto aprašymas Mastika Nr. 24 - hidroizoliacine mastika - tai visišk..
58.29 €