Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Klijuojančios mastikos

Klijuojančios mastikos naudojamos stogo darbuose - klijuojant medžiagas. Tai gali būti ritininės bituminės, bitumo-polimerines stogu dangos.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Klijavimo mastika Nr. 27
Paruošta naudoti klijavimo mastika Nr. 27 . Patikimai pritvirtina termoizoliacines plokštes ant vertikalių paviršių. Nesukelia termoizoliacinių medžiagų korozijos. Lengva naudoti. Klijavimo mastika Nr. 27 naudojama, kai klojama stogo danga - klijuojant medžiagas, jų tvirtinimui. Tinka įvairios bitumines stogu dangos. Paskirtis Mastika skirta priklijuoti ekstrudinio putų polistireno plokštes prie bituminių, bitumo-polimerinių izoliacinių medžiagų, taip pat prie betono, metalinių ir medinių paviršių, įrengiant pamatų izoliacijos sistemas. Produkto aprašymas Klijavim..
51.82 €
Klijavimo mastika Nr.22
Paruošta naudoti. Leidžia suderinti monolitinės (besiūlės) mastikos ir ritininės stogo dangos privalumus. Užtikrina patikimą sukibimą su stogo danga. Paskirtis  Klijavimo mastika Nr. 22 skirta priklijuoti ritinines bitumines, bitumo-polimerines stogo dangų ir hidroizoliacines medžiagas (be plėvelės) prie betono, metalinių, cemento-smėlio mišinio ir kitų paviršių. Produkto aprašymas Mastika yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš polimerais modifikuoto bitumo, užpildų, tirpiklio ir technologinių priedų. Kai dangos ant mastikos klojamos nenaudojant atviros liepsnos, galima..
107.11 €
Mastika lanksčiosioms čerpėms Nr. 23
Produktas paruoštas naudoti. Užtikrina patikimą sukibimą su paviršiumi - stogu danga. Naudojimui patogi pakuotė. Naudojimo sritis Mastika Nr. 23 skirta suklijuoti lanksčiųjų čerpių ir kitų bituminių medžiagų siūles, taip pat priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių. Klijuojami paviršiai: lankscios bitumines cerpes, kita bitumine stogo danga.  Produkto aprašymas Mastika Nr. 23 yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien- stireniniotermoelastoplasto arba jo modifikacijų, užpildo, tirpiklio i..
11.47 €