Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Stoginės mastikos

Stoginės mastikos naudojamos kaip klijavimo arba hidroizoliacijos priemonė. Jų dėka stogo danga tampa ilgaamžiškesnė. Tinka naudoti mastikinių stogų įrengimui ir visų rūšių stogo dangų remontui.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Mastika lanksčiosioms čerpėms Nr. 23
Produktas paruoštas naudoti. Užtikrina patikimą sukibimą su paviršiumi - stogu danga. Naudojimui patogi pakuotė. Naudojimo sritis Mastika Nr. 23 skirta suklijuoti lanksčiųjų čerpių ir kitų bituminių medžiagų siūles, taip pat priklijuoti bitumines medžiagas prie plytų mūro, betono, metalinių, medinių, keraminių ir kitų paviršių. Klijuojami paviršiai: lankscios bitumines cerpes, kita bitumine stogo danga.  Produkto aprašymas Mastika Nr. 23 yra daugiakomponentė masė, sudaryta iš bitumo, butadien- stireniniotermoelastoplasto arba jo modifikacijų, užpildo, tirpiklio i..
11.47 €
Stoginė mastika Nr.21
Galima naudoti neigiamoje temperatūroje. Pailgina inžinerinių konstrukcijų naudojimo laiką. Naudojama, kai remontuojama stogo danga. Tinka įvairios stogu dangos. Taip pat - hidroizoliacijos darbams. Paskirtis  • Mastikiniai stogai -  įrengimas, visų rūšių stogo dangų remontas;  • Statybinių konstrukcijų (pamatų, rūsių, polių ir kitų įgilintų arba turinčių sąlytį su drėgna aplinka objektų) hidroizoliacija;  • Metalinių paviršių, įskaitant vamzdžių ir automobilių kėbulų, hidroizoliacija ir apsauga nuo korozijos.  Produkto aprašymas St..
75.18 €