Akcijos
Atsiliepimai
  Autorius: Kipras
  Data: 2014-10-03
  Atsiliepimas:
  Patikimas tiekėjas. Pirkau ritininę stogo dangą. Pristatė laiku, produktų kokybe likau labai patenkintas. Rekomenduoju!
  Autorius: Vilius
  Data: 2017-03-29
  Atsiliepimas:
  Pirkau bitumines čerpes pagal skelbimą https://labaigerai.lt/skelbimai/nekilnojamas-turtas/statybines-medziagos/ prekės kokybiškos ir tikrai gera kaina
  Autorius: Vakaris
  Data: 2018-02-13
  Atsiliepimas:
  Įsigijome namuką, kuriam reikės pakeisti visą stogą. https://ntbumas.lt/namai/parduodamas-68-kv-m-gyvenamojo-ploto-namas-11-4-aru-sklype-pagiegalos-k-panevezio-r-alksniu-g-173.html Meistrai patarė kreiptis į BalticRoof ir tikrai kiek ieškojome internete, tai čia geriausios kainos. Tad dabar su žmona turime išsirinkti spalvą ir laukti pavasario :)
  Visi atsiliepimai
  Palikti atsiliepimą

Budmat čerpių imitacijos

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
Plieninės čerpės "Budmat Aria"
Plieninių čerpių stogo dangos privalumai: Individualus stogo sertifikatas, patvirtinantis produkto kokybę; ilgametė garantija; plieninių čerpių stogo danga gaminama iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia žinomas metalurgijos koncernas "SSAB"; geriausi skardų padengimai, kurie saugo plieninių čerpių stogo dangą ir užtikrina jos patvarumą, tuo pačiu metu atlieka ir atitinkamas dekoratyvines funkcijas; paprastas ir greitas montavimas; ekonomiškiausias stogo sprendimas - nedidelis plieninių stogo čerpių svoris suteikia galimyb..
24.47 €
Plieninės čerpės "Budmat Sara"
Viena iš žinomiausių plieninių čerpių dangų rinkoje. Daug kartų apdovanota: už aukštą kokybę, estetiką ir tradicinį dizainą, primenantį keramikinę dangą. Ypač vertinama rangovų ir klientų už: eleganciją, lengvą montavimą ir ypatingą ilgaamžiškumą (iki 30 metų garantija).   Plieninė čerpė SARA puikiai susilieja su aplinkinę architektūrą, todėl pateisina pasitikėjimą naudojant ją tiek naujuose, tiek renovuojamuose ir istoriniuose pastatuose, suteikdama jiems savitą ir nepakartojamą išvaizdą.   Konkrečius plieninių čerpių dangos privalumus pabrėžia plieninė lietaus nu..
22.89 €
Plieninės čerpės "Budmat Venecja"
Neseniai mūsų gaminių asortimentą papildė išskirtinė modulinė plieninė čerpė Venecja. Tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizda.   Modulinę plieninę čerpę Venecją galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš dviejų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt ir vokiškos D-Matt (struktūra). Šie skardos padengimai apart savo svarbiausios, t.y. apsauginės funkcijos, dar turi didelę dekoratyvinę vertę. Dėl šių savybių modulinė plieninė čerpė Vencja tinka beveik kiekvienam klientui ir puikiai a..
30.54 €
Plieninės čerpės "Budmat Wenus"
Aptaki ir aukšta banga, elegantiška linija ir originalus profilis, tai skiriamosios plieninių čerpių WENUS savybės. Galimybė pasirinkti vieną iš daugelio įvairių skardinių čerpių dangos spalvų padidina jos patrauklumą.   Šiuolaikinis mašinų parkas, švediško plieno naudojimas gamyboje ir inovacinių technologijų taikymas garantuoja išskirtinį produkto atsparumą. Rašytinė garantija skardinių čerpių dangai (priklausomai nuo skardos rūšies) gali apimti iki 30 metų laikotarpį, suteikdama puikias galimybes taikyti ją specifinėje, pajūrio aplinkoje ir ant sakralinių objektų.  ..
26.35 €
Plieninės čerpės "Budmat Zefir"
Prailginto modulio linijos dėka - ekonomiškiausia Lietuvos rinkoje. Meistriškai suderinta kokybė su ilgaamžiškumu, estetiškumas su neribotomis pritaikymo galimybėmis, paprastumas su lengvumu ir montavimo greičiu. Puikiai tinka uždengti įvairios paskirties pastatų stogus.   Prie plieninės čerpės ZEFIR puikiai priderinsite plieninę lietaus nuvedimo sistemą FLAMINGO.       Bendras plotis 1180 mm Dengiamas plotis 1100 mm ..
22.53 €